Dnes je streda, 22. máj 2024
Meniny má Júlia, Juliana, zajtra Želmíra

O nás

Vážení spoluobčania a návštevníci.

Vítame Vás na oficiálnej stránke našej mestskej časti Černová. Stránka bola zriadená a je prevádzkovaná Občianskym výborom MsČ Černová.

Účelom tejto internetovej stránky je objektívne informovať o živote, dianí a aktivitách v Černovej. Je našou snahou aj takýmto spôsobom zvýšiť Vašu informovanosť o dôležitých skutočnostiach a zámeroch v oblasti  investičnej, kultúrnej a spoločenskej, ktoré môžu mať výrazný vplyv na kvalitu života v Černovej. Veríme, že informácie tu zverejňované budú pre Vás užitočné a zaujímavé. Sme presvedčení, že tento priestor využijete aj pre komunikáciu s poslancom a Občianskym výborom našej mestskej časti a tiež pre zasielanie inšpirujúcich  podnetov a návrhov.

Občiansky Výbor MsČ Černová na svojom rokovaní dňa 8. apríla 2019 schválil a zriadil redakčnú radu pre volebné obdobie 2018–2022. Redakčná rada prevádzkuje webovú stránku www.cernova.sk a stránky sociálnej siete: www.facebook.com/cernova.sk. Tieto informačné webové stránky sú zriadené OV MsČ Cernová od roku 2013 za účelom všeobecnej informovanosti najmä obyvateľov mestskej časti Ružomberka – Černová.

Redakčná rada zodpovedá za zverejňovaný obsah. Keďže sa jedná o oficiálne médium mestskej časti Černová, redakčná rada sa zaväzuje, že nebude propagovať subjektívne, reklamné, politické alebo iné komerčné informácie.

OV MsČ Ružomberok – Černová ponúkol pracovať v redakčnej rade všetkým záujemcom s trvalým pobytom v Černovej, ktorí na základe zverejnenej výzvy prejavili záujem do termínu 30. marca 2019.

Schválená redakčná rada OV MsČ Ružomberok – Černová:

 • Tibor Záhorec
 • Richard Buroš
 • Patrik Habo
 • Mária Papčová
 • Kristína Krajníková
 • Peter Bačkor

  V Černovej dňa, 8. apríla 2019

 • Poslanec informuje

  Informácie a postrehy poslanca mestskej časti Martina Papča


  Úradná tabuľa

  Dôležité dokumenty a uznesenia z rokovaní MZ Ružomberok


  Projekty v Černovej

  Prehľad zrealizovaných a pripravovaných projektov

  Dom Andreja Hlinku

  Dom Andreja Hlinku je sprístupnený vždy v pracovných dňoch. V prípade vášho záujmu vám poskytneme bližšie informácie na telefónnom čísle: +421 908 499 144