Dnes je štvrtok, 21. október 2021
Meniny má Uršuľa, zajtra Sergej

Prihlasovanie na sväté omše


Od 19. 4. 2021 bude veriacim umožnená účasť na bohoslužbách. Bohoslužby sa môžu konať s obmedzeným počtom veriacich, jeden zúčastnený na 15 m².

Účasť na nedeľnej bohoslužbe je potrebné prihlásiť na našej webovej stránke. Prosíme Vás, aby ste v rodinách pomohli prihlásiť seniorov, či veriacich, ktorí nemajú prístup k internetu.

Veriaci sa v kostole usadí na označené miesto X. Okrem toho, na základe vyhlášky zostávajú v platnosti všetky doteraz platné prísne hygienické opatrenia: nosenie rúška na tvári – respirátora, je potrebné použiť dezinfekciu na ruky, zachovávať rozostupy. V našom kostole je povolená kapacita 40 miest (do toho sú zarátané aj miesta na chóruse).

  • Na tejto stránke je možné prihlásiť sa na nedeľné sv. omše. Prosíme veriacich, ktorí sa cítia ohrození chorobou, aby sa do zoznamu nezapisovali.
  • Na účast veriacich na bohoslužbách v týždni nie je potrebné sa zapisovať. Povolený počet veriacich sa bude kontrolovať len preložením označeného lístka. Po príchode do kostola je potrebné vziať si lístok z predsiene kostola a vhodiť ho do nádoby vzadu v kostole. Lístky sa z kostola nevynášajú, slúžia ako ukazovateľ počtu veriacich v kostole.
  • Na každú nedeľnú omšu je možné prihlásiť sa v maximálnom počte 40 ľudí. Deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby sa do formulára zapisovať nemusia a do počtu 40 ľudi sa nezaratávajú.
  • Asistencia pri liturgii (miništranti, lektori …) sa na nedeľné bohoslužby taktiež zapisujú.
  • Do prihlasovacieho okna pri príslušnej sv. omši stačí napísať svoje meno a priezvisko a stlačiť tlačidlo prihlásenia. Po prihlásení sa automaticky zaktualizujú počty veriacich.
  • V prípade, že ste sa nahlásili na sv. omšu a z nejakých dôvodov by ste sa nemohli zúčastniť, tak môžete ponúknuť miesto niekomu inému, alebo môžete napísať na info@cernova.sk aby sme vás zo zoznamu vymazali.

Buďme k sebe navzájom ohľaduplní!

Prihlasovanie na nedeľné sv. omše bude spustené na tejto stránke vždy v piatok o 20.00 h.


Poslanec informuje

Informácie a postrehy poslanca mestskej časti Patrika Haba


Úradná tabuľa

Dôležité dokumenty a uznesenia z rokovaní MZ Ružomberok


Projekty v Černovej

Prehľad zrealizovaných a pripravovaných projektov

Dom Andreja Hlinku

Dom Andreja Hlinku je sprístupnený vždy v pracovných dňoch. V prípade vášho záujmu vám poskytneme bližšie informácie na telefónnom čísle: +421 911 393 861 alebo e-mailom: btsvtp@gmail.com