Dnes je piatok, 23. október 2020
Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava

Prihlasovanie na sväté omše


Na tejto stránke je možné sa prihlásiť na nedeľné sv. omše (9.30, 10.30 a 15.00 h) a sviatky. Formulár slúži výhradne pre veriacich okrem seniorov. Našich seniorov prosíme, aby využili ranné sväté omše o 7.30 a 8.30 h, na ktoré sa zapisuje na stolíku v kostole. Rovnako prosíme veriacich, ktorí sa cítia ohrození chorobou, aby sa do zoznamu nezapisovali.

  • Na každú omšu je možné sa prihlásiť v maximálnom počte 42 ľudí (aby sa neprekročila kapacita 50 ľudí v ktorej sú zahrnutí kňaz, kostolník, organista, lektori a miništranti).
  • Do prihlasovacieho okna pri príslušnej sv. omši stačí napísať svoje meno a stlačiť tlačidlo prihlásenia. Po prihlásení sa automaticky zaktualizujú počty veriacich.
  • V prípade, že ste sa nahlásili na sv. omšu a z nejakých dôvodov by ste sa nemohli zúčastniť, tak môžete ponúknuť miesto niekomu inému, alebo môžete napísať na info@cernova.sk aby sme vás zo zoznamu vymazali.
  • Buďme k sebe navzájom ohľaduplní!

Poslanec informuje

Informácie a postrehy poslanca mestskej časti Patrika Haba


Úradná tabuľa

Dôležité dokumenty a uznesenia z rokovaní MZ Ružomberok


Projekty v Černovej

Prehľad zrealizovaných a pripravovaných projektov

Planované podujatia v roku 2020

Dom Andreja Hlinku

Dom Andreja Hlinku je sprístupnený vždy v pracovných dňoch. V prípade vášho záujmu vám poskytneme bližšie informácie na telefónnom čísle: +421 911 393 861 alebo e-mailom: btsvtp@gmail.com