Dnes je utorok, 22. január 2019
Meniny má Zora, zajtra Miloš

O nás

Vážení spoluobčania a návštevníci.

Vítam Vás na oficiálnej stránke našej mestskej časti Černová. Stránka bola zriadená a je prevádzkovaná Občianskym výborom MsČ Černová.

Účelom tejto internetovej stránky je objektívne informovať o živote, dianí a aktivitách v Černovej. Je našou snahou aj takýmto spôsobom zvýšiť Vašu informovanosť o dôležitých skutočnostiach a zámeroch v oblasti  investičnej, kultúrnej a spoločenskej, ktoré môžu mať výrazný vplyv na kvalitu života v Černovej. Veríme, že informácie tu zverejňované budú pre Vás užitočné a zaujímavé. Sme presvedčení, že tento priestor využijete aj pre komunikáciu s poslancom a Občianskym výborom našej mestskej časti a tiež pre zasielanie inšpirujúcich  podnetov a návrhov.

Za obsahovú časť internetovej stránky www.cernova.sk a stránky sociálnej siete: www.facebook.com/cernova.sk zodpovedá redakčná rada v zložení: Tibor Záhorec, Richard Buroš, Peter Bačkor, Milan Droppa a Patrik Habo. Uvedená redakčná bola schválená Občianskym výborom MsČ na riadnom rokovaní dňa 13. 2. 2015 s mandátom v rozsahu aktuálneho volebného obdobia.

Úprimne verím, že takýmto spôsobom prispejeme k našej vzájomnej  intenzívnejšej spolupráci a ku všeobecnému záujmu občanov Černovej ovplyvňovať veci verejné.

S úctou, Patrik Habo

Predseda Občianskeho výboru MČ Černová

Poslanec informuje

Informácie a postrehy poslanca mestskej časti Patrika Haba


Úradná tabuľa

Dôležité dokumenty a uznesenia z rokovaní MZ Ružomberok


Projekty v Černovej

Prehľad zrealizovaných a pripravovaných projektov

Sprievodca Černovou

Turistické výpravy, školské výlety, poznávacie zájazdy a ďalší, ktorí chcú navštíviť Černovú s jej pamätihodnosťami, sa môžu obrátiť na pani Máriu Hatalovú

Kontakt: +421 904 208 416