Dnes je sobota, 20. júl 2019
Meniny má Iľja/Eliáš, zajtra Daniel

Akcia “A” alebo Keď spoločne pomáhame našej Zemi

Týmto sa chceme srdečne POĎAKOVAŤ všetkým tým, ktorým dnes záležalo na tom, aby nám v Černovej, ale i v Čutkove, bolo čisto, pekne, zdravo, bez odpadkov..a bolože nás DOSŤ!!!:) Samozrejme, niektorým sa nedalo prísť, veď dnes je štátny sviatok (niektorí sadia, niektorí výletujú:)), ale podarilo sa nám vytvoriť jedno krásne obrovitánske spoločenstvo ľudí, organizácií či inštitúcii, ktoré sa vedia zapáliť pre dobrú vec a ktorým záleží na tom, v akom životnom prostredí žijeme!!!:) Ešte raz ĎAKUJEME!!! :)

Okrem toho, že deti čistili, mnohí dospeláci si dnes “zamakali”! Pomáhali nielen pánovi školníkovi s altánkom a pripravovanými schodami, ale aj s údržbou okolia či sadeníc kvetov. Práce sa urobilo neúrekom…!:)

Po upratovacej čate plnej žiakov základnej školy, ale i niektorých rodičov, ochotných černovčanov (bez nich by to naozaj nešlo, samozrejme!!!:)), či “poločernovca­nov”?:), sme sa “vrhli” na opekačku na školskom dvore. Organizácia na dvesto jednotiek!!!:), všetci si pochutili na mňam opekačkách, slaninke, ale i čapovanej kofolke. Pani učiteľky ako včeličky deťom pomáhali- vždy idúce príkladom, s úsmevom na perách- aj Vám ďakujeme!!!:)

Veď každá ruka bola potrebná, vzácna a každá tvár odchádzala naplnená spokojnosťou i radosťou…práca šľachtí človeka:).

Tomu sa hovorí oslavovať Deň práce prácou:) :) :)..ale čo neurobíme pre našu Zem…nie sme jej to dlžní…??? (každý nech si odpovie sám…)

S dobrým pocitom (i naplnenými bruškami) sa rozchádzame do svojich domovov… Organizátorom ĎAKUJEME za skvelo pripravenú akciu!!!

Poslanec informuje

Informácie a postrehy poslanca mestskej časti Patrika Haba


Úradná tabuľa

Dôležité dokumenty a uznesenia z rokovaní MZ Ružomberok


Projekty v Černovej

Prehľad zrealizovaných a pripravovaných projektov

Prevádzka ihriska

Dom Andreja Hlinku

Dom Andreja Hlinku je sprístupnený vždy v pracovných dňoch. V prípade vášho záujmu vám poskytneme bližšie informácie na telefónnom čísle: +421 911 393 861 alebo e-mailom: btsvtp@gmail.com